Alkoçlar Otel

Bir diğer Alkoçlar grup oteli olan ve Bursa Uludağ ismiyle özdeşleşen Alkoçlar, turizm sektörünün deneyimli ailesi Alkoçlar’a ait. 1968 yılında kurulan Alkoçlar Uludağ, Uludağ kayak merkezinin en eski otellerinden biri. Uludağ’ın 1. Bölge otelleri arasında yer alıyor ancak misafirlerine her iki bölgede de geçerli tek kart sistemi ve 22 lift avantajı sunuyor.

Piste sıfır, geniş ve ferah bir lobiye sahip. Tesiste 74 oda bulunuyor, bunların 15’i süit. Spa merkezinde masaj hizmeti alı- nabiliyor ve saunaya girilebiliyor. Alkoçlar Uludağ tam pansiyon olarak hizmet veriyor. Açık büfesi bir harika; özellikle pidesi, mideye bayram ettiren cinsten. Yemeğe dışarıdan misafir alınıyor. Oyun alanları, şömi- neli oturma alanları, kütüphaneli dinlenme alanı, canlı müzik çalan barı, kafesi ve marketi tesisin öne çıkan özellikleri.
Alkoçlar Uludağ çocuklu ailelerin rahatına da önem veriyor. Bünyesin- de bulunan Mini Club’da çocuklarınızı gönül rahatlığıyla eğitmenlere emanet edebilirsiniz. Tesisin kayak odasından tüm kayak malzemele- rini temin etmek mümkün.

%d blogcu bunu beğendi: