Grand Yazıcı Otel

1. Bölgede bulunan Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel & Spa, toplamda 235 odasıyla Connection Oda, Junior Suit, Corner Suit, Engelli Odası, King Suit olarak hizmet veriyor. Ana öğünleri servisi tam pansiyon plus. Otel- de iki adet ana restoran bulunuyor. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinde açık büfe şeklinde hizmet veriyor. Öğle ve akşam yemeklerinde otelin belirlediği limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri alabiliyorsunuz. Ayrıca 27.02.2016 tarihine kadar haftanın altı günü akşam yemeklerin- de canlı müzik ile sevdiklerinizle birlikte keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Grand Yazıcı’nın misafirlerinin kullanabildiği kolay ve orta zorluk dere- cesinde iki adet kayak pisti bulunuyor. Birincisi 1700 metrelik Tutyeli, diğeri 800 metrelik İtalyan Yokuşu’dur.1750 ve 2543 metre yükseklikte
kayak alanları da mevcut. Misafirler skipass alarak 22 pisti de kullana- biliyorlar. Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel & Spa’da hamam, masaj-ke- se-vücut bakımları, sauna, güzellik merkezi, kuaför, doktor, kayak dersi, lift hizmeti, kayak ekipmanları, snowboard dersi, çamaşırhane, araba kiralama, telefon-fax hizmetleri, fotoğraf servisi, toplantı salonu, kafe, bar ve alışveriş merkezinden ücretli şekilde hizmet alabilmek mümkün. Fitness Center, kapalı havuzlar, çocuk havuzu, açık otopark ve kablosuz internet ise otelin ücretsiz hizmetlerinden bazıları.

Grand Yazıcı’da 500 kişi kapasiteli gün ışığı alan eksiksiz donanıma sahip büyük toplantı salonu, 5-50 kişilik küçük gruplar için ise küçük toplantı salonları bulunuyor.

%d blogcu bunu beğendi: